Trasa i mapy

Ostateczne zagospodarowanie terenu może ulec zmianie!

 

 


TRASA 5,3km (canicross adults, bikejoering, scooter) – trasa z pozoru wydaje się płaska, jednak wzrost przewyższeń to 48m, spadek 46m. Początek trasy jest dość prosty, kilka zakrętów, nawierzchnia wyjeżdżona trawa. Wszystko się zmienia, gdy dojeżdżamy do torów. Tam mamy do pokonania mały podjazd oraz całość utrudnia piach. Wracając w głąb lasu nawierzchnia zmienia się na drogę leśną, na zmianę z wyjeżdżoną trawą. Jest sporo nierówności oraz trasa biegnie wzdłuż wąwozu, gdzie zawodnicy będą się mijać na odległość wąwozu. Za wąwozem natrafiamy na skrzyżowanie tras oraz przejazd przez młody las, w którym na zmianę jest podjazd ze zjazdem. Dalej mamy długi kawałek płaskiej trasy. Ostatnie 800m to górka i parę zakrętów do mety.

 

 

TRASA 4,7km (skrócona trasa 5300 m w przypadku upałów) - trasa z pozoru wydaje się płaska. Początek trasy jest dość prosty, kilka zakrętów, nawierzchnia wyjeżdżona trawa. Wszystko się zmienia, gdy dojeżdżamy do torów. Tam mamy do pokonania mały podjazd oraz całość utrudnia piach. Wracając w głąb lasu nawierzchnia zmienia się na drogę leśną, na zmianę z wyjeżdżoną trawą. Jest sporo nierówności oraz trasa biegnie wzdłuż wąwozu, gdzie zawodnicy będą się mijać na odległość wąwozu. Za wąwozem natrafiamy na skrzyżowanie tras oraz przejazd przez młody las, w którym na zmianę jest podjazd ze zjazdem. Dalej mamy kawałek płaskiej trasy. Ostatnie 800m to górka i parę zakrętów do mety.


 

 

TRASA 2,6 km (canicross  young boys&girls) – trasa z pozoru wydaje się krótka i prosta. Początek trasy jest spokojny, kilka zakrętów, nawierzchnia wyjeżdżona trawa. Jadąc w głąb lasu nawierzchnia zmienia się na drogę leśną, na zmianę z wyjeżdżoną trawą. Jest sporo nierówności oraz trasa biegnie wzdłuż wąwozu, gdzie zawodnicy będą się mijać na odległość wąwozu. Za wąwozem natrafiamy na skrzyżowanie tras, gdzie odbijamy w prawo i mamy do pokonania ostatnie 500m. 

 

 

TRASA 1,85km  (canocross school boys&girls) – trasa jest płaska i przyjemna, z kilkoma zakrętami. Na trasie natrafiamy na mijanke. 

 

 

Sztafeta - 3 x 1,85km