Trasa i mapy

Ostateczne zagospodarowanie terenu może ulec zmianie!

 

 

1

Miejsce na rozbijanie namiotów

tents

2

Prysznice, umywalnie

Shower rooms, washrooms

3

Biuro zawodów

competition office

4

Namiot główny

Main tent

5

Punkt informacyjny

Information desk

6

Punkt weterynaryjny

Veterinary point

7

Strefa startów

Starting zone

8

Linia Startu

Starting line

9

Strefa organizatora

Organizer zone

10

Stoiska sponsorskie, handlowe i reklamowe

Sponsorship, commercial and advertising stalls

11

Strefa kibica

Fan zone

12

Woda dla psów

Water for dogs

13

Miejsce mycia rowerów

place for washing bicycles

14

Meta

Finish line

15

Basen z wodą dla psów

swimming pool with water for dogs

16

WC – toalety

WC – toilets

17

Zakaz wjazdu. Przejazd tylko dla obsługi.

No entrance. Only for service.

18

Zakaz wjazdu. Przejazd tylko dla zawodników
i obsługi.

No entrance. Only for competitors and service.

19

Droga ewakuacyjna

escape route

20

Trasa

Route

21

Droga dojazdowa na stake – out

access road to stake out

22

Parking dla kibiców

Parking for fans


TRASA 5,3km (canicross adults, bikejoering, scooter) – trasa z pozoru wydaje się płaska, jednak wzrost przewyższeń to 48m, spadek 46m. Początek trasy jest dość prosty, kilka zakrętów, nawierzchnia wyjeżdżona trawa. Wszystko się zmienia, gdy dojeżdżamy do torów. Tam mamy do pokonania mały podjazd oraz całość utrudnia piach. Wracając w głąb lasu nawierzchnia zmienia się na drogę leśną, na zmianę z wyjeżdżoną trawą. Jest sporo nierówności oraz trasa biegnie wzdłuż wąwozu, gdzie zawodnicy będą się mijać na odległość wąwozu. Za wąwozem natrafiamy na skrzyżowanie tras oraz przejazd przez młody las, w którym na zmianę jest podjazd ze zjazdem. Dalej mamy długi kawałek płaskiej trasy. Ostatnie 800m to górka i parę zakrętów do mety.

 

 

TRASA 4,7km (skrócona trasa 5300 m w przypadku upałów) - trasa z pozoru wydaje się płaska. Początek trasy jest dość prosty, kilka zakrętów, nawierzchnia wyjeżdżona trawa. Wszystko się zmienia, gdy dojeżdżamy do torów. Tam mamy do pokonania mały podjazd oraz całość utrudnia piach. Wracając w głąb lasu nawierzchnia zmienia się na drogę leśną, na zmianę z wyjeżdżoną trawą. Jest sporo nierówności oraz trasa biegnie wzdłuż wąwozu, gdzie zawodnicy będą się mijać na odległość wąwozu. Za wąwozem natrafiamy na skrzyżowanie tras oraz przejazd przez młody las, w którym na zmianę jest podjazd ze zjazdem. Dalej mamy kawałek płaskiej trasy. Ostatnie 800m to górka i parę zakrętów do mety.


 

 

TRASA 2,6 km (canicross  young boys&girls) – trasa z pozoru wydaje się krótka i prosta. Początek trasy jest spokojny, kilka zakrętów, nawierzchnia wyjeżdżona trawa. Jadąc w głąb lasu nawierzchnia zmienia się na drogę leśną, na zmianę z wyjeżdżoną trawą. Jest sporo nierówności oraz trasa biegnie wzdłuż wąwozu, gdzie zawodnicy będą się mijać na odległość wąwozu. Za wąwozem natrafiamy na skrzyżowanie tras, gdzie odbijamy w prawo i mamy do pokonania ostatnie 500m. 

 

 

TRASA 1,85km  (canocross school boys&girls) – trasa jest płaska i przyjemna, z kilkoma zakrętami. Na trasie natrafiamy na mijanke. 

 

 

Sztafeta - 3 x 1,85km